Lemir – producent oświetlenia

Nasze oprawy oświetleniowe odznaczają się różnorodnością rodzin przynależnych do danego stylu, ale i konsekwencją w utrzymywaniu „designu” klasycznego lub nowoczesnego. Spełniają zatem oczekiwania klientów zarówno tych lubiących bardziej styl tradycyjny, jak i tych mających innowacyjne, lekkie i nowoczesne pomysły na swoje mieszkalne wnętrze.

Nasze wyroby wykonywane są ze stali, mosiądzu, stopu ZNAL oraz drewna. Do obróbki wykończeniowej stosujemy technikę mosiądzowania, patynowania, chromowania, niklowania i lakierowania.

Wykorzystujemy szeroką gamę różnorodnych kloszy. Nasze lampy wyposażamy w szkło grube, filigranowe, matowe, transparentne, malowane lub wyrzynane w unikatowe wzory.

Do osłony żarówki używamy również tworzyw sztucznych oraz materiałów naturalnych (abażury). Nie stronimy także od warstw metalowych uformowanych jako klosze. Wykonujemy je albo z bardzo cienkiej, perforowanej stali albo z nieco grubszej, posiadającej jednolitą powierzchnię i nadającej lampie loftowy charakter.

Częsty element dekoracyjny naszych lamp stanowią szklane paciorki. Chętnie korzystamy także z plastikowych oraz drewnianych akcentów zdobniczych.

Wszystkie nasze produkty posiadają deklarację zgodności z obowiązującymi normami Unii Europejskiej, Rosji, Białorusi i Kazachstanu.